ŠTÍR 24.10. – 22.11.

VODNÍ ZNAMENÍ POD VLIVEM PLANETY MARS A PLUTO

ŠTÍR je pozoruhodné znamení. Říká se o něm, že vylézá v noci a že má až dvanáct očí. Těmi vidí do každé škvíry, kouta a dokonce až za roh.

Své dny tráví v tmavých úkrytech, v jeskyních, pěkně schovaný pod kameny.

Útočí pouze v případě ohrožení či napadení, tedy, když má důvod. Bojovník je to veliký a nezalekne se ani sebevětšího protivníka. Používá rozum i zákeřnost.

Jeho lidský protějšek je velmi všímavý, bystrý, nic mu neunikne, vše zaznamená stejně jako tento obávaný živočich. Nepostrádá energii, pracovitost a vytrvalost. Ctižádostivost se mu nedá upřít, neustále hledí vpřed, aby byl připravený na případné nezdary, které ho můžou potkat.

Kdykoli se bezpráví dotkne samotného Štíra – odplata následuje a to ne ledajaká. Samozřejmě nemusí přijít hned, on totiž dokáže vyčkávat, neboť jeho živlem je voda. Tajemná a hluboká.

Pokud se rozhodne nechat účet nevyrovnaný, pak alespoň dbá na to, aby se dotyčné osobě důsledně vyhýbal, dokud zkrátka nezíská pocit, že jeho protivník neexistuje.

Jakmile jednou ztratíte jeho důvěru, není lehké ji získat zpět. Když pomine nebezpečí pramenící z možných konfliktů, Štír je schopen dosáhnout pozoruhodných činů i výsledků.

Štír je narozen ve vodním pevném znamení a budoucnosti věnuje hodně času. Dokáže plánovat, pracovat za dva, mnohdy bez odpočinku, bez jídla a pití. Navíc hoří touhou vyřešit každou záhadu, se kterou přijde do styku.

Štír vždycky ví, co chce a kam směřuje.

DAGMAR KLUDSKÁ – VELKÁ HRA ZNAMENÍ

 

Komentáře