PF 2019

poděkování zákazníkům

Za okny krásně sněží. To se to hned lépe píše přání do nového roku.

Ježíškovská dílna na konci roku byla neuvěřitelná. Tolik krásných hrnečků, triček, etiket na víno, novoročenek a přáníček prošlo mými rukami.

Miluji svoji práci.

Před sebou mám prázdný hrnek a během několika málo minut z něho vytvořím jedinečné dílo. Každý kousek je originál. Je to důvěra. Důvěra ve mně, že za přinesenou fotku si odnesete produkt, který udělá radost jak Vám, tak obdarovanému.

Někdy Vás ani nenapadne, že když zapojíte fantazii, tak najdete plno inspirace doma, kolem Vás. Jsou to samozřejmě fotky, které jsou originální, ale takové dětské kresby a výkresy, to je poklad.

Kdo má doma děti, které stále něco kreslí nebo chodí na výtvarné kroužky a nosí domů výkresy, ten má s dárky vyhráno.

Můj nejoblíbenější produkt těchto Vánoc a zároveň první místo, byl kalendář s dětskými kresbami. Pro mne velká inspirace.

Další produkt, které se umístil na druhém místě, byly dětské kresby na vánočních cedulkách pro dárky pod stromečkem.

Na  třetím místě se umístil zápisník velikosti A5 v drátěné vazbě, s titulní stranou dětské kresby.

Napadlo mne, že bych mohla udělat zápisníček s titulní stranou dětské kresby, ale neměla jsem na to před Vánocemi čas. Celý svůj čas jsem věnovala pečlivému vyrábění dárků pro Ježíška, aby to stihl včas.

Stává se mi celkem často, že když si pomyslím, že bych mohla vytvořit nový produkt, tak zanedlouho přijde poptávka na produkt, který mám zatím jenom v hlavě.

Stejně tak se mi to stalo s tímto zápisníkem. Za dva dny, co jsem si pomyslela, že by bylo dobré něco takového vyrobit, přišla paní, že si vymyslela  zápisník. No páni. To jsem zírala s otevřenou pusou a s radostí jsem se do něj pustila 🙂

Když to shrnu, tak letos vedou dárky s dětskými kresbami. Je mi to blízké, protože doma mám malou malířku, která je schopná malovat na cokoliv, co jí stojí v cestě.

Proto i moje přání do nového roku se týká dětí, dětských kreseb a dětí v nás.

Buďme jako ty děti, všímejme si krásy kolem sebe. Pochvalme to dítě v nás, buďme k sobě samým laskaví a hodní a taky chvalme naše děti.

Každý člověk je originál, stejně jako ty dětské kresby nebo Vaše fotografie. Vše co potřebujeme je kolem nás.

Opatrujte se.

Z.D.

 

 

 

 

Komentáře