PF 2017

novoročenka CopyCentrum JIndřichův Hradec

To nám to krásně chumelí. Kouknu z okna a sníh se sype. Venku to vypadá jako o Vánocích. Zítra přibude hodně sněhuláků, boby a sáňky už stojí nedočkavě u dveří a čekají na svoji jízdu. Oteplovačky, čepice, rukavice se suší na topení, aby byly připraveny na zítřejší vycházku do zimy. Krásně nám ten nový rok 2017 začal.

A jaký byl ten minulý? Plný příběhů a milých zákazníků. Někdy mi to připadá až neuvěřitelné, kolik lidí vkládá do mých rukou svoji důvěru a očekává ode mne, že jim splním přání. A jsem šťastná, že se mi to daří. Mám z toho obrovskou radost. Tahle práce mne naplňuje a já sama jsem kolikrát překvapená, jak se hotové dílo vydaří. Vkládám do toho, to nejlepší, co můžu. Je to veliká zodpovědnost tvořit dárky, které si někdo objednal pro druhého a s láskou je chce darovat dál. A já jsem ten prostředník. Není to senzační?

Před Vánoci jela moje „ježíškovská“ dílna naplno. Myslím, že tento rok jste si všichni pospíšili a nenechávali nic na poslední chvíli. Objednávky se hrnuly již začátkem prosince, tak bylo na vše dost času a vše se zvládlo na jedničku s hvězdičkou. A za to vám patří veliký DÍK.

A co vám přeji do nového roku?

Ať v roce 2017 zažijete mnoho dechberoucích okamžiků a ať jdete za svými sny

a

nezapomeňte: JSEM TU PRO VÁS RÁDA 🙂

Z.D.

 

Komentáře