NÁROČNÁ DOBA SI ŽÁDÁ ODVÁŽNÁ ŘEŠENÍ

Vyváření oděvů

Přepsáno z webu skvělé společnosti Adler a.s.

20. 3. 2020

Aktuální události nutí spoustu z Vás řešit nedostatek textilních produktů pratelných na vysoké teploty. Ať již se to týká produktů určených pro zdravotnictví, nebo těch, z kterých byste rádi vyrobili textilní ústenky pro ochranu zdraví.

U většiny našich produktů však doporučujeme praní na 30-40°C, co tedy s tím?

Má to řešení – doporučená teplota praní je teplotou ideální, která za normálních okolností zcela postačuje k běžnému odstranění nečistot z oděvu. Naše produkty však reálně vydrží teploty mnohem vyšší. I když je vyperete na teploty kolem 60-90°C, nestane se nic horšího, než že se produkt srazí, aniž by byla jinak dotčena jeho kvalita.

Pokud tedy víte, že hledáte produkt, který potřebujete vyvářet (tedy prát na vysoké teploty), vyberte si variantu o jednu nebo dvě velikosti větší, než obvykle objednáváte. Před prvním nošením takový produkt vyperte na vysokou teplotu a problém tím může být vyřešen.

Ideální jsou k tomu produkty ze 100% bavlny, jako například trička Classic 100, 101Classic New 132, 133, 135Pure 122 nebo Fit-T LS 119, 121, které neobsahují elastan. Ten totiž na rozdíl od bavlny vysoké teploty nevydrží a popraskáním by způsobil deformaci tvaru produktu.

Praní na vysoké teploty nedoporučujeme také u barev 03 – světle šedý melír a 12 – tmavě šedý melír, kde se materiálové složení liší.

   

V nabídce však máme i trička Resist R01, R02Resist Heavy R03, R04 a Resist LS R05, která jsou přímo určená pro praní na teploty 60°C (barevná) a 95°C (bílá).

Vyváření oděvů

Odolnost oděvůPra

I zde ale platí, že barevnou variantu z předsrážené bavlny je možné prát na vyšší teploty bez vlivu na kvalitu produktu.

Resist R02 Resist R03  

Všechny tyto produkty jsou tedy ideálním řešením pro zdravotnická zařízení, zdravotnické a farmaceutické obory, ale třeba i řidiče.

Veškeré produkty můžete objednat u mne na copyjh@copyjh.cz.

Ráda pro Vás potisku logem nebo citátem.

 

Komentáře