Děkuji za krásná školní léta :)

A je to tady! Konec školního roku 🙂

Bylo mi ctí učit svoje děti. Vlastně jsem si to vždycky chtěla vyzkoušet a obdivovala jsem všechny maminky (není jich moc), které mají doma děti a celý rok je učí. Toužila jsem mít děti doma a být s nimi od rána do večera. Zároveň jsem si říkala, jak to ty maminky zvládají. Jak se to dá skloubit s prací.

Všechno jde, když se chce, ale byla to výzva pro všechny.

Jak pro rodiče, tak pro děti.

Děti už byly zvyklé na svoje paní učitelky, na styl výuky, na spolužáky, na řád ve škole a najednou místo učitelů je učí rodiče.

A učí je doma. 

Rodič se během dopoledne musí umět orientovat v češtině, matematice, přírodovědě, angličtině, vlastivědě. Jak by řekly moje děti: „HUSTÝ“.

Myslím, že všichni rodiče by na konci školního roku měli nosit tričkaNEJLEPŠÍ UČITELKA / NEJLEPŠÍ UČITEL nebo pít z hrnečku NEJLEPŠÍ UČITELKA / NEJLEPŠÍ UČITEL.

Zároveň obdivuji všechny učitele.

Nejvíc samozřejmě obdivuji učitelky mých dětí. Jsou skvělé. Děti se ze školy vrací spokojené a nestresují se. A přitom toho tolik umí.

Můžeme být všichni na sebe pyšní, že jsme to zvládli.

Jak se oceníte Vy? Jak oceníte paní učitelky a učitele? Jak oceníte svoje děti?

Umíme samozřejmě na tričko, na hrneček, na polštářek natisknout fotku Vašeho dítěte s věnováním pro paní učitelku nebo učitele. Dokonce umíme naskenovat a natisknout ručně psané přání. Nebo připsat pár milých hřejivých slov.

NOVĚ u nás najdete pár vybraných výrobků z chráněných dílen Otevřených oken z.ú.  Slovo OKNA znamená zkratku čtyř slov: Otevřenost Komunikace Naděje Aktivita.

Lžičky s barevným motivem skvěle doplní hrneček pro paní učitelky. Taky jednu doma máme 🙂

 

Já jsem si nejdřív dala kávu a pak jsem šla učit svoje děti 🙂

FIRST I DRINK COFFEE

Hrneček bílý NEJDŘÍV VYPIJI KAFE…

Kávové tričko pro učitelky

Kávové tričko s potiskem pro učitelky

 

 

Komentáře